بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت

اسکلت فلزی

اسکلت فلزی

طراحی و ساخت انواع سوله های صنعتی، سالن های ورزشی، مرغداری، اسکلت های فلزی پیچ و مهره ای و جوشی، انواع پل های فلزی ساده، کابلی و قوسی

سازه های سبک سازی شده
سبک سازی انواع سازه های فلزی با رعایت اصول فنی و مهندسی و ایمنی.

سوله
این شرکت با بکار گیری نیروی متخصص و توانمند و با استفاده از نرم افزارهای روز دنیا با رعایت استانداردها و آیین نامه های مهندسی ساختمان، طراحی انواع سازه های مورد درخواست مشتریان را انجام می دهد.

سوله

سازه های سبک سازی شده

سازه های سبک سازی شده
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

پل های فلزی  
طراحی و ساخت پل های فلزی با رعایت اصول فنی و مهندسی

پل های فلزی