بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت

جرثقیل سقفی

سازه های گلخانه ای

طراحی و ساخت انواع گلخانه و تامین تجهیزات گلخانه، مشاوره رایگان و ارائه خدمات پس از فروش

گلخانه بهم پیوسته (  اسپانیایی ):

تولید در مساحت های بزرگ و وسیع در گلخانه های بهم پیوسته صورت می گیرد. این نوع گلخانه ها در دهانه ها و ارتفاع های مختلف ساخته می شود.

جنس سازه : سازه از جنس گالوانيزه DIP&HOT و  SENDZIMIR   با تحمل  مجموع بار برف وبار محصول  تا50 کيلو گرم  بر مترمربع وسرعت  باد تا 120 کيلومتر در ساعت.

فونداسيون : قطرگودال های فونداسيون  50 سانتیمتر و عمق 100-80سانتی متر  که به فاصله هر 2.5 متر  از يکديگر در کناره ها و هر 2.5 یا 5 متر در داخل حفر شود. که در نهایت ستونهای  سازه در عمق 100-80 سانتی متری فونداسيون نصب می گردند.با توجه به اینکه کيفيت بتن بايد مطابق  H-250 kg/m3 باشد.

پوشش: پوشُش دیواُره پلی کربنات و پوشش سقف پلاستیک می باشد.

اقلیم : متناسب با اقلیم ایران می باشد.

گلخانه تونلی ( تک واحدی – مرکب ):

امروزه متداول‌ترین فرم اسکلت فلزی، گلخانه تونلی فرم کمانی (تونلی یا کوآنست) است که کمان‌های آن از لوله‌های آهنی گالوانیزه و فولادی (لوله‌های فلزی توخالی یا میله‌های گرد توپر) و گاه چوب ساخته می‌شود (آهن گالوانیزه سبک بوده و کمتر مانع رسیدن نور به داخل گلخانه می‌شود).

این تیپ از گلخانه ها به دلیل نصب سریع و  بسیار آسان و قابلیت جابه جایی  میتوانند در  میان تولید کنندگانی که قصد سرمایه گذاری زیادی ندارند جایگاه مناسبی داشته  باشند، از این تیپ گلخانه ها میتوان جهت احداث سالن های قارچ، انبار ، پوشش استخر پرورش ماهی ، اسکان موقت ، رستوران و  … نیز استفاده کرد.

جنس سازه : تمام گالوانیزه و پیش ساخته

پوشش : پلاستیک‌های پلی‌اتیلن یا فایبرگلاس

اقلیم : سازگاری با اقلیم های متفاوت

تک واحدی:

در احداث اسکلت گلخانه‌ تونلی از فرم‌های مختلفی مانند فرم یک‌میله‌ای، سه‌میله‌ای،  M شکل و V شکل استفاده می‌شود. گلخانه‌ها با توجه به عرض‌های مطرح شده با لوله‌هایی به طول ۶ متر و با قطر حداقل ۲ اینچ بنا می‌شوند.

تونلی مرکب (چند دهانه ای ):

در احداث اسکلت این گلخانه ها نیزاز فرمهای مختلفی مانند فرم یک‌ میله‌ای، سه ‌میله‌ای، W شکل و پیشرفته استفاده می شود.