بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت
شالوده فولاد آسیا

گام به گام مراحل تولید پروژه

معرفی واحدهای سازمانی شرکت

واحد فنی و مهندسی

عامل کلیدی موفقیت تولید انواع سازه های با کیفیت و با دوام طراحی دقیق واحد فنی و مهندسی می باشد. طراحی در این واحد با بکارگیری آخرین نرم افزارهای طراحی به روز دنیا از جمله   AutoCAD, Tekla, Resempeil, Sazehnegar, Soolehpardaz, Abarsaze, Etabs, Sap etc.,انجام می شود. این واحد با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب و به بکارگیری نرم افزارهای به روز نسبت به طراحی پروژه های متعدد جهت ساخت و تولید اقدام می نماید.

واحد کنترل پروژه و برنامه ریزی

هدف واحد برنامه ریزی و کنترل پروژه تهیه برنامه زمانبندی ، مشخص کردن درصد پیشرفت فیزیکی واحدها ، و اعلام آن به مدیریت می باشد . این واحد بابهره مندی از کارشناسان با تجربه و حرفه ای نسبت به ارائه برنامه زمانبندی تفصیلی برای پروژه های جاری شرکت و گزارش میزان پیشرفت واقعی پروژه ها به مدیریت و سایر واحد های مربوطه اقدام می نماید.در واقع تمامی مراحل کار از مرحله خرید مواد اولیه، ساخت، ترخیص و نصب توسط این واحد برنامه ریزی و کنترل می گردد.

واحد تولید   

کلیه مراحل تولید طبق روش های دقیق مهندسی و تولیدی با بکارگیری آخرین ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا انجام می شود. در این واحد طبق نقشه های دقیق مهندسی مراحل مختلف ساخت قطعات با طی نمودن مراحل زیر انجام شده و در نهایت سازه مورد درخواست مشتری ساخته و جهت نصب ارسال می گردد.مراحل تولید شامل؛ برش، سوراخکاری، مونتاژ، جوشکاری، بازرسی و رنگ  آمیزی می باشد.

واحد کنترل کیفیت

انجام آزمایشات و کنترل های متعدد جوشکاری( PQR) شامل:

1.کنترل ابعادی قطعات از مرحله برش تا رنگ آمیزی

2.کنترل درجه حرارت فلز و عملیات پیش گرمایش

3.کنترل دقیق بعد جوش و ترتیب و توالی جوشکاری

4.کنترل چشمی ( T)، کنترل تست مواد نافذ (P.T)، تست آلتراسونیک (U.T)

همچنین این شرکت توان انجام انواع آزمایشات مقاومتی ذیل را دارد:

1.تست مقاومت کششی میلگرد

2.تست مقاومت کششی پیچ و مهره

3.تست مقاومتی کششی ورق

نصب     

پس از ساخت، قطعات جهت نصب به محل سایت مشتری حمل می گردد. تمامی مراحل نصب توسط نیروهای ماهر و طبق اصول مهندسی و ایمنی انجام می شود.